NEVASTANE EP 680

Total NEVASTANE EP 680 olej mineralny syntetyczny do przemysłu spożywczego

Zastosowanie:

NEVASTANE EP jest to gama środków smarnych o polepszonej jakości, zawierająca dodatki EP, antyutleniające i antyrdzewne, stosowana do smarowania zębatych przekładni redukcyjnych i łożysk w zakładach przetwórstwa żywności. Klasy 100 i 150 są także zalecane do smarowania tłokowych sprężarek powietrza.
Zapewniają one długi czas pracy maszyny, redukując jednocześnie problem zanieczyszczeń zgodnie z wymaganiami HACCP. Nevastane EP nadają się także do smarowania przekładni ślimakowych i maszyn Angelus do sanitarnego zamykania puszek.

Specyfikacja:

NSF-H1; US FDA 21 CFR 178.3570

Dostępne opakowania:

20, 208 L

Więcej informacji o produkcie znajdą Państwo w karcie informacyjnej

Działamy na terenie województw: mazowieckie, lubuskie, śląskie, dolnośląskie, opole, małopolska, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, podlasie, pomorze, podkarpacie, łódzkie, warmińsko-mazurskie, świetokrzyskie, lubelskie, wielkopolska

Posiadane przez nas produkty dostarczamy do dużych miast takich jak: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wlkp., Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra w ciągu 24h oraz wszystkich mniejszych maksymalnie do 48h.